PLATEBNÍ KALENDÁŘ

REZERVAČNÍ SMLOUVA

Pokud se rozhodnete pro jeden z námi nabízených pozemků/domů, je nutné, podepsat rezervační smlouvu, a složit rezervační zálohu ve výši 200.000 Kč. V momentě, kdy je podepsána rezervační smlouva a splněny všechny náležitosti je dům stažen z nabídky a nemusíte se bát, že Vás o vysněný dům někdo připraví.  

SMLOUVY

Dalším krokem je podpis smlouvy o smlouvě budoucí kupní (SoSBK), která se podepisuje do 60-90 ti dnů od podpisu rezervační smlouvy. Tato smlouva je obsáhlejší a řeší jak a kdy bude podepsána kupní smlouva, jasně stanovuje práva a povinnosti obou stran a další. Dále se v této smlouvě jasně stanovuje plateb­ní kalendář s variantou financování, standardy domu.

Jednotlivé splátky:

1. splátka ve výši 200.000 Kč splatná po podpisu rezervační smlouvy,

2. splátka ve výši 20% (již zahrnuje rezervační zálohu) splatná do 14 ti dnů od podpisu SoSBK,

3. splátka 40% při dokončení hrubé stavby (střecha, okna, vstupní dveře, příčky, rozvody topení a elektřiny, anhydritové potěry apod..)

4. splátka 40% při podpisu kupní smlouvy po kolaudaci, splatná do 14 ti dnů od podpisu,

KONTAKT NA HYPOTEČNÍHO PORADCE

Neváhejte kontaktovat pro nezávaznou bezplatnou konzultaci naše hypotéční poradce, projdou s Vámi možnosti financování a vyberou pro Vás ideální podmínky poté společně nastavíme financování.

REALITNÍ SLUŽBY

Potřebujete zároveň prodat či pronajmout svojí nemovitost? Zajistíme pro vás kompletní služby spojené s prodejem či pronájmem nemovitosti, od odhadu tržní ceny nemovitosti, přes nafocení, inzerci, realizaci prohlídek, prověření zájemce, až po samotný prodej, pronájem a zajištění veškeré smluvní dokumentace. Vy se nemusíte starat my zajistíme vše potřebné za vás.